Dress Up! Fairy

Android için Beceri Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.6 MB
  • Version 1.2
  • Dil İngilizce
  • Firma iGirl Games
Dress Up! Fairy oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyerek kızlarınızın çok severek oynayacakları ve boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde değerlendirebilecekleri eğlenceli bir oyuna sahip olmalarını sağlayabilir

Dress Up! Fairy oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza yükleyerek kızlarınızın çok severek oynayacakları ve boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde değerlendirebilecekleri eğlenceli bir oyuna sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Dress Up! Fairy giydirme oyununda kızlarınız bir modacı olacaklar. Akıllı cihazından oynayabilecekleri bu eğlenceli oyunda, cihazlarının ekranlarına gelecek olan renkli oyun ara yüzünde yer alan peri kızını giydirecekler. Bu peri kızı çok güzel bir kız. Ancak pek iyi giyinemediği için güzelliği ortaya çıkamıyor. Fakat kızlarınız oyunda bulunan birbirinden şık kıyafet seçeneklerini inceleyerek, en çok beğendikleri ve bu güzel kıza en çok yakışacak olan bir kıyafeti seçerek cihazın dokunmatik özelliğini kullanarak ona giydirecekler. Daha sonra da giydirdikleri kıyafete en çok uyumlu olan ayakkabıyı seçerek mükemmel bir kombin oluşturarak bu güzel peri kızını baştan yaratacaklar.

Kızlarınızın çok severek oynayacakları ve çok keyif alacakları bu eğlenceli oyunu Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Dress Up! Fairy indir